Izvērstā meklēšana
 
 
 
Sākums>Vizuālā māksla

Vizuālā māksla (83 darbi)

Šķirot pēc
 • 20. gadsimta māksla un mākslas virzieni

  Fovisms, ekspresionisms, agrīnais abstrakcionisms, futūrisms, kubisms, primitīvisms, reālisms.
  Vizuālā māksla, konspekts(2 lappuses)
  2011-02-09
 • 20. gadsimta mākslas virzieni

  Tabula par jaunajiem mākslas virzieniem. Mākslas virziens. Rašanās laiks. Virziena raksturīgākās pazīmes. Mākslienieki. Darbi. Piezīmes. Attēli.
  Vizuālā māksla, konspekts(3 lappuses)
  2010-04-20
 • A. Matiss "Deja"

  Anrī Matiss glezna "Deja" (1910). Darba apraksts un analīze. Attēls.
  Vizuālā māksla, mājas darbs(1 lappuse)
  2011-03-23
 • Abstrakcionisms

  PowerPoint prezentācija. Vēsture. Raksturīgākas iezīmes. Pārstāvji Latvijā. Vasilijs Kandinskis. Pīts Mondrians (1872-1944). Džeksons Poloks. Hanss Hofmanis. Darbs ir ilustrēts ar attēliem.
  Vizuālā māksla, prezentācija(11 slaidi)
  2010-03-03
 • Aerogrāfija

  Kā sagatavoties darbam, ja Tev nav nekāds pieredzes šai jomā? Kā uzzīmēt savu pirmo zīmējumu? Ar ko sākt? Kā pabeigt darbu?
  Vizuālā māksla, mājas darbs(2 lappuses)
  2009-10-20
 • Albrehts Dīrers

  Powerpoint prezentācija. Albrehta Dīrera biogrāfija. Albrecht Durer. Izcilākie darbi. "Četri jātnieki". "Kristus dzimšana". "Četri apustuļi". "Roterdamas Erasms". "Pašportrets pie loga". "Ādams un Ieva". Secinājumi.
  Vizuālā māksla, prezentācija(11 slaidi)
  2009-11-11
 • Aleksandra Beļcova

  Ievads. Dzīves gaitu hronoloģija. Radošā darbība. Radošās darbības posmi. Radošās darbības raksturojums. Porcelāna apgleznošana. Sabiedriskā dzīve un ģimene. Kopsavilkums. Darbs papildināts ar attēliem.
  Vizuālā māksla, referāts(20 lappuses)
  2010-04-28
 • Andrejs Zvejnieks

  Ievads. Darba mērķis: iepazīties ar A. Zvejnieka daiļradi; izpētīt mākslinieka saistību ar Jelgavas 2. ģimnāziju; iepazīstināt citus mākslinieka sniegumu. Teorētiskā daļa. Iztēles un fantāzijas skaidrojums. Kas ir māksla. Glezniecība un tās tehnikas. Mākslinieka radošais ceļš. Ģimene un bērnu dienas. Izglītība, pamudinājums gleznot un darbs. Jelgavas 2. ģimnāzija un Mākslas skola. Daiļrade. Eļļas glezniecības simfonija. Impresionisti un krāsas. Diplomdarbs. Sienu gleznojumi. Gleznojumi 2. ģimnāzijā. Gleznojumi Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā. Iegūtie dati un to analīze. Secinājumi.
  Vizuālā māksla, referāts(19 lappuses)
  2010-03-17
 • Art deco stils

  Powerpoint prezentācija. Kad un kur radās. Glezniecībā. Tēlniecībā. Arhitektūrā. Darbs ir papildināts ar attēliem.
  Vizuālā māksla, prezentācija(30 slaidi)
  2010-04-12
 • Avangards un avangardisms

  Avangard. Avangardisms. Daži avangardisma un neoavangardisma pārstāvji. Vasilijs Kandinskis. Kazimirs Maļēvičs. Džeksons Polloks. Action painting
  Vizuālā māksla, konspekts(3 lappuses)
  2010-04-07
 • Baltijas, Krievijas mākslas izstāde

  Eseja par Nacionāljā Mākslas muzejā redzēto izstādi, par Baltijas un Krievijas mākslu.
  Vizuālā māksla, eseja(1 lappuse)
  2010-03-31
 • Dadaisms

  PowerPoint prezentācija. Dadaisma pirmsākumi. Dadas vakara atklāšanas manifests. Dadaisma pārstāvji. Dadaisms kino. Marsels Dišāns "Mazasinīgais kino". Fernāns Ležē "Mehāniskais balets". Francis Picabia "Entr'acte (Entreato)". Hanss Rihters "Spoki pirms brokastīm 1927". Hans Rihters "Ritms 21". Mens Rejs un Rejogrāfija. Mens Rejs "Emak-bakia". Rauls Hausmanns "Fmsbwtözäu" (Plakātpoēma) 1918. Dadaisms literatūrā. Hugo balla un dadas vakara atklāšanas manifests. Dadaisms un dzeja. Dadaisms un dramaturģija. Hugo Balls "Ziemassvētku ludziņa" (5). Dadaisma ietekme uz kultūru. Darbs ir ilustrēts ar attēliem.
  Vizuālā māksla, prezentācija(53 slaidi)
  2010-01-04
 • Dadaisms (2)

  Ievads. Dadaisms. Dadaisma rašanā uz izplatība Eiropa. Dadaisma raksturojums mākslā. Dadaisms kā antikultūra. Dadaisma ietekme no citām kultūrām. Dadaisma mākslinieki. Hugo Balla biogrāfija. Tristana Carā biogrāfija. Riharda Hīlzenbeka biogrāfija. Hansa Arpa biogrāfija. Secinājumi. Pielikums (2 lpp.).
  Vizuālā māksla, referāts(19 lappuses)
  2010-03-29
 • Dadaisms (3)

  Powerpoint prezentācijā apskatīts mākslas virziens-dadaisms un tā izcilākie pārstāvji. prezentācija papildināta ar attēliem un mākslinieku darbu fotogrāfijām.
  Vizuālā māksla, prezentācija(25 slaidi)
  2010-03-30
 • Elektroniskie mediji: fotosemiotika

  19. gadsimta beigas bija liels pārmaiņu laiks visā sabiedrībā: gan domāšanā, gan cilvēku dzīves kvalitātē, gan rūpniecībā. Ikdienā mēs ar foto sastopamies ik uz soļa. Ir grūti iedomāties kādu avīzi vai žurnālu, kurā nebūtu fotogrāfiju. Lielākā daļa sabiedrības fotogrāfiju uztver kā patiesu realitātes atspoguļojumu. Cilvēki neaizdomājas par to, ka šo fotogrāfiju ir radījis cilvēks ar savu skatījumu uz pasauli, ka fotogrāfija sevī ietver daudz dažādus kodus, ko katrs cilvēks uztver atkarībā no apstākļiem, un ka šie kodi veido cilvēka priekšstatu par attēloto lietu.
  Vizuālā māksla, referāts(7 lappuses)
  2010-01-11
 • Faberžē olas

  Aprakstītas izcilā Faberžē taisītās olas, to nozīme. Faberžē darbi kļuvuši par 19. gadsimta Krievijas simbolu, kurā valdīja pārticība, meistarība, godīgums un skaistums.
  Vizuālā māksla, mājas darbs(1 lappuse)
  2010-01-13
 • Florences izcilākie mākslinieki un viņu darbi 15. gadsimta otrajā pusē

  Priekšvārds. Florence 15. gadsimta otrajā pusē. Verrokjo. Sandro Botičelli (Sandro Botticelli). Domeniko Girlandajo (Domenico Ghirlandaio). Učello (Paolo Ucello). Lipi (Tēvs un dēls). Kastanjo. Attēli. Nobeigums. Skaidrojošā vārdnīca.
  Vizuālā māksla, mājas darbs(14 lappuses)
  2009-07-09
 • Forma

  Powerpoint prezentācija. Abstraktais ekspresionisms. Opārts. Informālā māksla. Konceptuālā māksla. Kinētiska māksla. Ķermeņa māksla. Lietišķi dekoratīvā māksla. Vides un zemes māksla. Postmodernisms.
  Vizuālā māksla, prezentācija(12 slaidi)
  2010-04-15
 • Fotogrāfijas attīstība Latvijā

  Anotācija. Darba mērķis: izpētīt, vai Latvijā fotogrāfija kā mākslas veids ir attīstījusies vai arī tās attīstība stāv uz vietas. Annotation. Ievads. Darba mērķis: izpētīt un iepazīstināt ar mākslas fotogrāfijas attīstību pasaulē, sīkāk iedziļināties tās attīstībā Latvijā, un veikt secinājumus par to. Teorētiskā daļa. Ieskats vispārējā fotogrāfijas vēsturē. Fotogrāfijas uzbūve. Kompozīcijas pamatlikumi. Figūras – fonu attiecība. Virzītās līnijas. Formāti. Asums. Fotogrāfijas žanri. Fotogrāfija Latvijā. Fotogrāfijas ienākšana Latvijā. Mākslas fotogrāfija Latvijā. Fotodarbnīcu pirmsākumi. Pazīstamākie fotogrāfi. Fotogrāfiju izgatavošana un materiāli. Fotogrāfijas loma Latvijas kultūras dzīvē 19., 20.gadsimtā. Fotogrāfijas amata apgūšana un karjeras iespējas Latvijā. VEF Minox – pirmā spiegu kamera. Praktiskā daļa. Tehnoloģijas tagad un toreiz. Aptauja. Aptaujas analīze. Secinājumi. Pielikumi (3 lpp.). Darbs ir papildināts ar attēliem.
  Vizuālā māksla, kursa darbs(28 lappuses)
  2009-12-09
 • Fotogrāfijas pamati

  Eseja par fotogrāfijas pamatiem. Fotogrāfija dažādos rakursos.
  Vizuālā māksla, eseja(2 lappuses)
  2010-03-03
Lappuses rādīt pa