Izvērstā meklēšana
 
 
 
Sākums>Medicīna>Anatomija>Anatomijas prezentācijas

Anatomijas prezentācijas (5 darbi)

Šķirot pēc
 • Cilvēka auss uzbūve

  PowerPoint prezentācija. Cilvēka auss uzbūve. Darbs papildināts ar attēliem.
  Anatomija, prezentācija(18 slaidi)
  2010-11-30
 • Hemoglobīns

  PowerPoint prezentācija. Kas tas tāds ir? Ko tas dara? No kā tas ir veidots? Kā notiek hemoglobīna sintēze? Kāda ir hemoglobulīna struktūra? Kā ar savienošanās spējām? Kādi hemoglobīna tipi ir cilvēkiem? Kā var noteikt un cik jābūt? Izrādās ir arī citi proteīni, kas saista skābekli. Kā cilvēki par tādu uzzināja? Vēsturē, mūzikā, mākslā.
  Anatomija, prezentācija(25 slaidi)
  2010-05-25
 • Intra - abdominālā spiediena monitorings

  PowerPoint prezentācija. Straujš pieaugums. 2004., Malbrains. 265 pacienti 14 Eiropas ITN, Malbrains, 2005. WSACS. Kāpēc monitorē IAS? Patofizioloģija. Kam monitorē IAS? Riska faktori (3). Cik bieži mēra IAS? Kā mēra IAS? Holteha Foleja manometra sistēma (3). Kā vērtē? IAH terapijas pamatprincipi.
  Anatomija, prezentācija(17 slaidi)
  2010-04-30
 • Kustību balsta sistēma

  PowerPoint prezentācija. Kaulu uzbūve, skeleta uzbūve, muskuļi, to veidi. Darbs papildināts ar attēliem.
  Anatomija, prezentācija(24 slaidi)
  2011-09-21
 • Sieviešu dzimumorgānu sistēma (organa genitalia feminina)

  PowerPoint prezentācija. Darbs latīņu un latviešu valodā. Organa genitalia feminina interna. Organa genitalia feminina externa. Organa genitalia feminina interna. Ovarium. Olnīcai ir divi gali. Olnīcai ir divas virsmas. Olnīcai ir divas malas. Olnīcas fiksējošais aparāts. Lig. ovarii proprium. Mesovarium. Olnīcas iekšējā uzbūve (3). Olnīcas parenhīmai izšķir 2 slāņus. Folliculus vesiculosus. Corpus luteum. Olnīcas cikls. Tuba uterina (3). Olvadam ir divas atveres. Ampulla tubae uterinae. Isthmus tubae uterinae. Pars uterina tubae uterinae. Olvada sienas uzbūve. Tunica mucosa. Tunica muscularis. Tela subserosa. Tunica serosa. Uterus. Dzemdei izšķir trīs slāņus. Dzemdei ir divas virsmas. Dzemdes novietojums. Cavum uteri. Ostium uteri. Dzemdes sienas uzbūve. Tunica mucosa s. endometrium (3). Tunica muscularis s. myometrium. Tunica serosa s. perimetrium. Dzemdes fiksējošais aparāts. M. levator ani. Lig. teres uteri. Lig. latum uteri. Starp lig. Latum uteri lapiņām ieslēgti dažādi veidojumi. Vagina (2). Makstij ir divi gali. Makstij ir divas sienas. Maksts sienas uzbūve. Tunica mucosa. Tunica muscularis. Tunica adventitia vai tunica serosa. Organa genitalia feminina externa. Mons pubis. Labia majora pudendi. Labia minora pudendi. Labia minora pudendi. Vestibulum vaginae (2). Glandulae vestibulares majores. Bulbus vestibuli. Clitoris.
  Anatomija, prezentācija(79 slaidi)
  2010-03-01