Izvērstā meklēšana
 
 
 
Sākums>Ētika>Ētikas prezentācijas

Ētikas prezentācijas (7 darbi)

Šķirot pēc
 • Dāvanu saņemšanas kārtība valsts prezidentam

  Powerpoint prezentācija. Kas dāvanas prezidentam nogādā. Kas netiek uzskatītas par dāvanām. Dāvanas novietojuma vieta. Dāvanu pasniegšana. Sods.
  Ētika, prezentācija(9 slaidi)
  2010-04-01
 • Dzīves ētika, brīvības ētika, ciešanu ētika un nāves ētika

  PowerPoint prezentācija. Dzīvības vērtība dabā, sabiedrībā un katra cilvēka dzīvē. Dzīvības kultūra. Nāves bioloģiskā, sociālā un reliģiskā interpretācija. Mēģinājumi uzvarēt nāvi. Uzdevums. Brīvība. Tās nozīme cilvēku un sabiedrības dzīvē. Rīcības brīvība. Atcerieties! Ārējā un iekšējā personības brīvība. Dzīvības un nāves mijattiecības. Pašnāvība. Fakti, skaitļi. Pašnāvības iemesli. Rīcība, ja tiek izteikti draudi pašnāvības mēģinājumam. Aborts. Kad īsti iesākas cilvēka mūžs? Ja aizliegs abortus. Ciešanu ētika. Uz semināru!
  Ētika, prezentācija(33 slaidi)
  2010-04-01
 • Laime un dzīves jēga

  PowerPoint prezentācija. Laime un dzīves jēga. Laimes skaidrojums ētikā. Kā jums šķiet??? Starptautisks pētījums par laimi. Visbiežāk minēto laimes avotu reitingi dažādās valstīs. Guna Svence (psiholoģijas doktore). Personisko vajadzību apmierināšana. Laimes izpratne dažāda vecuma cilvēkiem. Laimes vēlējumi. Latviešu sakāmvārdi un parunas. Varbūt mēs neredzam, par ko būt laimīgiem? Dzīves jēga. Dzīves jēgas izpausmes. Dzīves jēgas vērtība. Logoterapija. Kas ir. Viena no dzīves jēgas formulām. Uzdevums. Uz semināru!
  Ētika, prezentācija(52 slaidi)
  2010-04-01
 • Lietišķā etiķete Itālijā

  PowerPoint prezentācija. Informācija par Itāliju. Informācija par Itāliju. Kultūras pamatorientācija . Cilvēku savstarpējas attiecības. Orientācija uz hierarhiju vai orientācija uz līdztiesību? Orientācija uz likumu vai orientācija uz personīgām attiecībām? Attieksme pret laiku. Riskēt vai izvairīties no tā? Orientācija uz pagātni vai nākotni? Sabiedrības sazināšanās ar ārējo pasauli. Orientācija uz procesu vai rezultātu? Formāla vai neformāla? Sasveicināšanās un iepazīšanās (5). Uzvedība sabiedriskās vietās. Iešanas maniere un gaidīšana rindā. Apģērbs. Ēšanas un dzeršanas etiķete (2).
  Ētika, prezentācija(21 slaids)
  2009-11-05
 • PETA - people for the ethical treatment of animals

  Powerpoint prezentācija angļu valodā par PETA - organizāciju pret neētisku attieksmi pret dzīvniekiem. PETA principles: animals are not ours to eat, wear experiment on, use for entertainment.
  Ētika, prezentācija(8 slaidi)
  2010-04-01
 • Pieklājīgas uzvedības etiķete lidmašīnā

  Powerpoint prezentācija. Etiķete lidostā. Lidostas drošības etiķete. Lidmašīnas salons. Komunikācija lidmašīnā.
  Ētika, prezentācija(8 slaidi)
  2010-03-10
 • Prokuroru ētikas kodekss

  Power Piont prezentācija. Prokuratūras simboli. Prokurora zvērests. Prokurors pēc iecelšanas amatā dod zvērestu. Prokurora zvērestu pieņem ģenerālprokurors. Prokurora tērps un amata zīme. Prokurora apliecība. Prokuratūras iestādes zīmogs. Prokuroru Ētikas Kodekss. Ētikas pamatprincipi
  Ētika, prezentācija(11 slaidi)
  2009-09-24